Show/hide-menu

İNGİLİZCE KURSLARI

Öğrencilerimiz farklı amaçlarla İngilizce öğreniyorlar, bunu dikkate alarak olabildiğince fazla seçenek ve esneklik sunmayı hedefliyoruz.

Kings öğrencileri esnek çalışma seçeneklerinin yanı sıra, deneyimli öğretmenler, kapsamlı kaynaklar ve çok uluslu bir ortamdan da faydalanıyorlar. İlaveten, endüstride öncü konumda bulunan konaklama şartlarına, rahat ulaşılan kolej konumlarına, çok sayıda aktivite ve gezi imkânına sahipler.

Genel İngilizce

İngilizce dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, dil seviyeniz fark etmeksizin, 2 hafta ile 48 hafta arasında ve haftada 15 veya 21 saat olmak üzere Genel İngilizce kursları sunuyoruz. İngilizcenizi kusursuz hale getirmek üzere ayırabileceğiniz yeterli zamanınız varsa, İngilizce Diploması’na yönelik uzun süreli ve yoğun kurslar da alabilirsiniz. Diploma kursu, tercihe bağlı olarak 24 veya 34 hafta sürüyor ve gerçekten akıcı bir dile sahip olmak isteyenler için harika bir seçenek!

Ancak, İngilizce öğrenmek için günde sadece 3 saatinizi ayırabiliyorsanız, sabahları gerçekleşen Hızlandırılmış Kursumuza katılabilir ve turist iseniz şehri keşfetmeye, burada oturuyorsanız ise işinize vakit ayırabilirsiniz.

Genel İngilizce hakkında daha fazla bilgi

English Plus Kursları

İngilizce öğrenmenin çoğu kişi için belirli bir kariyer veya alanda ilerlemek amacıyla gerekli olduğunu biliyoruz. Eğitim noktalarımızda belirli alanlarda uzmanlık sahibi olan öğretmenlerimizin ders verdiği Film (Los Angeles), Sanat ve Tasarım (Oxford ve Londra), Ticaret ve Finans (Londra ve Bournemouth), Turizm ve Konaklama (Bournemouth) ve Hukuk (Londra) alanlarında English Plus kurslarımıza katılabilirsiniz.

English Plus Film, öğrencilerin rağbet ettiği bir bölüm olarak öne çıkıyor ve Kings Los Angeles şubesi Hollywood’a yakın bir konumda bulunuyor. Yıllık 12 haftalık kurs ve yazın 3 haftalık kurs olarak sunulan bu program, film tarihi, oyunculuk, senaryo yazarlığı ve prodüksiyon hakkında harika bilgiler içeriyor. Öğrenciler kendi kısa filmlerini çekme fırsatına da sahip oluyor.

English Plus kursları hakkında daha fazla bilgi

Sınava Yönelik İngilizce

Öğrencilerimizi TOEFL, IELTS, SAT, GRE, GMAT ve Cambridge English: First ve Cambridge English: Advanced sınavlarına hazırlamaya yönelik kurslarımız bulunuyor. Öğrencilerimiz ilk hafta seviye belirleme sınavı, bir vize ve hazırlık niteliğinde bir deneme sınavı olma fırsatından yararlanarak sınavlarda büyük başarılar elde ediyorlar.

Sınava Yönelik İngilizce kursları hakkında daha fazla bilgi

Üniversiteye Giriş için İngilizce

Birleşik Krallık ve ABD’de lisans ve yüksek lisans derecelerinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan dil uzmanlığı ve akademik çalışma becerilerinizi geliştirmek üzere özel olarak tasarlanmış alan kursları sunuyoruz.

Birleşik Krallık’ta bulunan Yüksek Lisans Hazırlık Programımız sayesinde öğrenciler, Birleşik Krallık’ın en iyi 10 üniversitesi arasında yer alan Durham Üniversitesi ve York Üniversitesi de dâhil olmak üzere önde gelen 12 anlaşmalı üniversiteden birinin Şartlı Teklifinden faydalanabiliyorlar.

Üniversiteye Giriş için İngilizce kurslarımız hakkında daha fazla bilgi

İngilizce Yaz Programları

Kings Yaz eğitimi bölümümüzde, genç öğrenciler için çeşitli İngiliz dili programları sunuyoruz. Bunlar arasında, Birleşik Krallık ve ABD’de prestijli okullar ve üniversitelerin kampüslerinde aktiviteler ve geziler eşliğinde İngilizce eğitiminden oluşan konaklamalı programlar yer alıyor.  Genç öğrencilere daha fazla serbestlik tanımak üzere tasarlanmış olan Birleşik Krallık merkezli kurslar da sunuyoruz.

Yıl boyunca hizmet veren merkezlerimizde yetişkinler için tatil kurslarımız da bulunuyor.

Yaz programlarımız hakkında daha fazla bilgi

İletişime geçin!

İLETİŞİME GEÇİN

Share