Show/hide-menu

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Kings olarak öğrencilerin üniversite başarısı elde etmesinde uzmanlaşmış bulunuyoruz.

“Herkese uyan” genel bir yaklaşıma sahip değiliz. Kurslarımız farklı ihtiyaçlara ve hedeflere hizmet edecek şekilde tasarlandı ve daha esnek, kişiye özel çalışma şekilleri oluşturmak üzere birleştirilebilirler.

İhtiyaçlarınıza uygun kişisel bir çalışma planı oluşturmak üzere sizinle birlikte çalışarak en üst düzey uzman rehberlik sunuyor ve hem akademik hem de genel amaçlarınız için sizi destekliyoruz.

Amacımız sadece hedeflerinize ulaşmakta size yardımcı olmak değil, onları aşmanızı sağlamak.

Birleşik Krallık

Birleşik Krallık’taki akademik programlarımız, öğrencileri Birleşik Krallık’taki üniversite eğitiminin zorluklarına karşı kapsamlı şekilde hazırlıyor. Birleşik Krallık’taki üç kolejimiz de Birleşik Krallık Eğitim Bakanlığı bünyesinde bağımsız okullar olarak kayıtlı bulunuyor ve Ofsted tarafından başarılı şekilde denetleniyorlar.

Öğrencilerimiz sürekli olarak Birleşik Krallık ortalamasının üzerinde A-level sonuçlar elde ediyorlar ve böylece dünyadaki en iyi üniversitelere girme fırsatı yakalıyorlar.

Oxford Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi ve Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimleri Okulu (LSE) dâhil olmak üzere Birleşik Krallık’taki en iyi 30 üniversitenin tamamı, Kings öğrencilerini bünyelerinde barındırıyor.

Kurslar, GCSE’ler ve A-level gibi standart Birleşik Krallık eğitim niteliklerinin yanı sıra, Edexcel tarafından akredite edilen ve lider Birleşik Krallık üniversitelerince tanınan İleri Seviye Hazırlık Programı (Advanced Level Foundation) gibi özel geliştirilmiş kursları içeriyor. Birleşik Krallık’ta bulunan özel alan programları arasında Sanat, Uluslararası Ticaret ve Turizme Hazırlık programları yer alıyor.

ABD

ABD’de On Campus Plus programlarımız öğrencilerimize önde gelen üniversitelere girebilmeleri için garantili, hızlı ve esnek yollar sunuyor.

Özenle tasarlanmış olan programlar sayesinde öğrencilerimiz ilk yıllarında Amerikalı öğrenciler ile yaşıyor ve eğitim görüyorlar, ancak kampüsteki Kings personelinden de ekstra yardım ve destek alıyorlar. Bu şekilde, ABD üniversitesi ortamına daha iyi alışıyor, daha iyi sonuçlar elde ediyor ve eğitimlerine başlamadan önce ekstra bir hazırlık yılına ihtiyaç duymuyorlar.

On Campus Plus programı, ABD yüksek eğitimiyle bütünleşik olan nakil sistemi sayesinde öğrencilere bölümlerini tamamlamak üzere “ana” üniversitelerinde garantili kalma seçeneğin yanı sıra, eğitimleri boyunca yardımımız, desteğimiz ve rehberliğimiz ile “hayallerindeki” üniversiteye geçme fırsatı da sunuyor.

Kings öğrencilerinin şimdiye kadar eğitim aldıkları nihai üniversiteler arasında Northeastern Üniversitesi, New York Üniversitesi ve Rochester Üniversitesi gibi ABD’nin en iyi 50 ulusal üniversitesi arasında bulunan okullar yer alıyor.

1. ve 2. Yıl İçin Harika Konumlar

On Campus Plus uluslararası eğitimin en popüler 3 şehrinde yer alıyor:

İletişime geçin!

İLETİŞİME GEÇİN

Share