Show/hide-menu

Program szkoły średniej

Studentom chcącym studiować na wyższych uczelniach w Wielkiej Brytanii lub USA oferujemy kilka opcji.

W Wielkiej Brytanii dla studentów z zagranicy w naszych placówkach w Oksfordzie, Londynie, Bournemouth i Brighton oferujemy naukę w angielskim systemie edukacyjnym A-level, który jest odpowiednikiem polskiego liceum z maturą. Oferta Kings to małe grupy klasowe (8-12 uczniów), dla każdego studenta bezstronne wsparcie w nauce, doradztwo przy wyborze uniwersytetu oraz pomoc przy pisaniu podań.

Więcej informacji znajdziesz na naszej angielskiej stronie internetowej.

Studentom pragnącym studiować tradycyjnym, brytyjskim systemem w szkołach z internatem, oferujemy przyjęcie do współpracującej z nami Downside School w Somerset lub do International Study Center (list dla studentów mających problem z językiem angielskim/ wsparcie umiejętności uczenia się).

Dowiedz się więcej

Studentom chcącym uzupełnić wyższe wykształcenie w amerykańskim systemie w USA, współpracujący z nami Rutgers Prep School w Somerset, New Jersey oferuje dwie opcje. Kings International Study Centre program przeznaczony jest dla studentów potrzebujących wsparcia językowego i pomocy w procesie uczenia się, natomiast program American College Bridge jest dla studentów, którzy ukończyli gimnazjum z dobrą znajomością angielskiego. Program ten obejmuje warunkowe przyjęcie na studia w Rutgers University oraz informacje o warunkach rekrutacji do stu innych, najlepszych amerykańskich uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

 

 

Zadaj pytanie!

Zadaj pytanie

  • Odwiedź stronę Kings Education na Facebooku
  • Kings Summer Twitter
  • Kings Education YouTube

Jeżeli jesteś gotów na dokonanie rezerwacji, należy pobrać i wypełnić stosowny arkusz rezerwacji, a następnie odesłać go mailem na adres kursy@kingseducation.com:

Formularz rezerwacji dla dorosłych

Formularz rezerwacji dla juniorów

Share