Show/hide-menu

Mieszkanie

Wiemy, że kiedy uczysz się za granicą, miejsce, w którym mieszkasz, jest tak samo ważne, jak to, w którym się uczysz. Musisz czuć się komfortowo, bezpiecznie i być zadowolonym ze swojego tymczasowego domu. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na mieszk, dopilnujemy, abyś czuł się jak w domu.

Mieszkanie u rodziny to wspaniała możliwość poznania prawdziwej kultury Anglii w bezpiecznym otoczeniu jak również oferta warta swej ceny. Każdy Kings College posiada solidne i długotrwałe relacje z wieloma osobami oferującymi miejsce do zamieszkania; są to m.in. pracujące rodziny, pary, single i emeryci. Istnieje mozliwość wyboru pokoju jedno- lub dwuosobowego (w sezonie znajdziemy odpowiednią osobę, z którą będziesz dzielić pokój). Oferta obejmuje cotygodniowe pranie i dostęp do Internetu.

Dla bardziej niezależnych uczniów posiadamy doskonałej jakości miejsca do zakwaterowania. Minimalny wiek dla studentów zakwaterowanych w domach studenckich  podczas wakacji to: w Oksfordzie 14 lat; w Bournemouth 15 lat; w Brighton, Boston, Los Angeles, Norym Jorku 16 lat; w Londynie 18 lat.

 

Kings Oxford Crescent Hall Summer ResidenceKings Oxford 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Bournemouth Madeira Road Summer ResidenceKings Bournemouth 
Dowiedz się więcej 

 

London Kings ApartmentsKings London 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Brighton school residence cafeteriaKings Brighton 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Boston On-campus ResidenceKings Boston 
Dowiedz się więcej 

 

Kings New York ResidenceKings New York 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Los Angeles On-campus Residence Kings Los Angeles 
Dowiedz się więcej

 

 

Zadaj pytanie!

Zadaj pytanie

  • Odwiedź stronę Kings Education na Facebooku
  • Kings Summer Twitter
  • Kings Education YouTube

Jeżeli jesteś gotów na dokonanie rezerwacji, należy pobrać i wypełnić stosowny arkusz rezerwacji, a następnie odesłać go mailem na adres kursy@kingseducation.com:

Formularz rezerwacji dla dorosłych

Formularz rezerwacji dla juniorów

Share