Show/hide-menu

دوره های زبان انگلیسی

دانشجویان کالج ما به دلایل مختلفی زبان انگلیسی را یاد میگیرند ، وما با توجه به این موضوع ، تلاش به ارائه انواع دوره با حداکثر انعطاف پذیری میکنیم .

دانشجویان کالج کینگز، نه تنها از روش های یادگیری مطلوب ، بلکه از اساتید توانا و متخصص ، منابع جامع و آشنایی با ملیت های مختلف بهره مند میشوند. علاوه بر این، دسترسی به گزینه های مختلف از میان برترین خوابگاه های موجود ، برترین موقعیت مکانی برای تحصیل و طیف عظیمی از فعالیت ها و تفریحات از جمله امکاناتی است که دانشجویان به آن دسترسی پیدا می کنند.

انگلیسی عمومی

اگر قصد دارید که زبان انگلیسی خود را در مهارت هایی مثل شنیدن ، صحبت کردن، خواندن و نوشتن ،تقویت کنید ، صرف نظر از سطح زبانتان ، ما طیف وسیعی از دوره های عمومی زبان را که متشکل از حداقل 8 هفته و 15ساعت درهر هفته است. این بدان معنی است که اگر شما تمایل دارید چند ماه را به تکمیل زبان انگلیسی اختصاص بدهید ، میتوانید دوره های ترمیک و یا فشرده ی زبان را بگذرانید و مدرک آن را دریافت کنید. دوره دیپلما که 24 تا 34هفته طول می کشد بیشتر برای کسانی ارزشمند است که میخواهند به تسلط کافی در زبان انگلیسی دست یابند.

با این حال، اگر شما تنها در روز 3ساعت زمان برای یادگیری زبان دارید ، می توانید در دوره های فشرده ما که صبح ها برگزار میشود شرکت کنید و زمان کافی برای گشت و گذار در شهر را بدست خواهید آورد

اطلاعات بیش تر برای یادگیری زبان

دوره های خاص زبان

ما متوجه هستیم که بسیاری از مردم ، یادگیری زبان انگلیسی را یک راه مناسب برای بدست آوردن یک شغل یا تفریح خاص میدانند.

وجود اساتید متخصص در کالج های ما به شماامکان گذراندن دوره های خاص زبان انگلیسی که شامل فیلم ، هنر و طراحی ( آکسفورد و لندن ) ، تجارت و امور مالی ( لندن و بورنموث ) ، گردشگری و هتلداری ( بورنموث ) و حقوق را در لندن میدهد .

اطلاعات بیش تر برای دوره های خاص زبان

آزمون های انگلیسی

ما دوره هایی را ارائه میدهیم که دانشجویان را برای دوره های تافل که در آمریکا قابل قبول میباشد،آیلتس، اس ای تی، جی آر ای ، جی مت آماده میکند. دانشجویان با شرکت در امتحانات دوره ای که شامل تست های تعین سطح از هفته اول و هم چنین امتحانات میان ترم و شبیه سازی آزمون نهایی است ، نتایج خوبی را در امتحان اصلی بدست می آورند.

اطلاعات بیشتر درباره ی دوره های آزمون انگلیسی

انگلیسی برای ورود به دانشگاه

ما طیف وسیعی از دوره های تخصصی را طراحی کرده ایم که شامل دوره های مهارتی و علمی برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های بریتانیا و ایالت متحده ی آمریکا می باشد.

آماده سازی لیسانس که در انگلستان ارائه میشود ،دانشجویان پذیرش مشروط به یکی از 12دانشگاه های مهم از جمله دانشگاه دورهام و دانشگاه یورک – که هر دو به طور مداوم جزو 10 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارند را بدست می آورند.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه

دوره های انگلیسی تابستان

از طریق دوره های کوتاه مدت تابستانی ما،طیف وسیعی از برنا مه های زبان انگلیسی را برای دانشجویان خردسال ارائه میکنیم.این برنامه ها شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی همراه با فعالیت و گشت و گذار ،که همه در محیط دانشگاه ها و کالج های معتبرارائه میشود . ما هم چنین دوره هایی مبتنی بر سیستم آموزشی بریتانیا را طراحی کرده ایم که استقلال بیشتری را برای زبان آموزان نوجوان ارائه میکند

دوره تعطیلات تابستان برای زبان آموزان بزرگسال نیز موجود در مراکز سالیانه ما موجود هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تابستانی ما

با ما در تماس باشید.

با ما در تماس باشید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید با نماینده های مورد اطمینان ما در ارتباط باشید.

Share