Show/hide-menu

دوره های آمادگی و پیش دانشگاهی

در کینگز ما تخصص کافی  برای کمک به دانشجویان در  دستیابی به موفقیت مورد نظرشان را  داریم.

ما فقط یک رویکرد را  برای همه ارائه نمیکنیم. دوره های ما برای طیف وسیعی از نیازها و آرزوها طراحی شده است و میتواند ترکیبی از روش های  انعطاف پذیر و  طراحی شده برای شخص باشد. 

برای ایجاد یک طرح مطالعه ی کارآمد برای نیازهای فردی شما ما با شما در ارتباط  نزدیک هستیم که این پشتیبانی ها  شامل بالاترین و تخصصی ترین سطح راهنمایی ها در سطوح آکادمیک میباشد.

هدف ما فقط کمک به شما در راستای دستیابی به اهدافتان نیست بلکه پیشروی به  فراسوی آن است.

در انگلستان

برنامه های آکادمیک ما دانشجویان را کاملا برای ورود به دانشگاه آماده میکند.هر سه کالج انگلیسی ما به عنوان مدارس مستقل و بر پایه ی وزارت آموزش و پرورش دولت بریتانیا،ثبت شده و مورد بررسی افستد قرار گرفته است.

دانشجویان ما به نتایجی در سطح پیش دانشگاهی دست پیدا میکنند که به طور مداوم بالاتر از میانگین قرار دارد و آن ها را برای ورود به بهترین دانشگاه های جهان آماده میکند

دانشجویان ما موفق به ورود به تمامی 30دانشگاه برتر انگلستان از جمله دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه کمبریج و دانشکده اقتصاد لندن و علوم سیاسی شده اند.

این دوره ها عبارتند از استاندارد آموزش و پرورش انگلستان مثل جی سی اس ای ، و دوره های پیشرفته فاندیشن که توسط ای دی اکس ال و برترین دانشگاه های انگلستان به رسمیت شناخته شده اند. برنامه های تخصصی موجود در انگلیس شامل فاندیشن (پیش دانشگاهی) هنر، تجارت بین المللی و گردشگری میباشد.

در آمریکا

کالج های کینگز در ایالات متحده آمریکا، روش سریع،تضمینی و منعطفی را برای دانشجویان که قصد ورود به دانشگاه های پیشرو را دارند ارائه میکنند .

با این برنامه ها که به دقت طراحی شده اند ، دانش آموزان ما در طول سال اول دانشجویی به زندگی و تحصیل با دانشجویان آمریکایی می پردازند و از کمک و حمایت ویژه ی کارکنان کالج بهره مند میشوند. به این ترتیب، آنها بهتر می توانند خود را به دانشگاه های آمریکایی وفق دهند،به نتایج بهتری دست یابند و از کلاس های پیش نیازتقویتی قبل از شروع ترم اجتناب کنند

برنامه هایی که در کالج برگزار می شوند (با استفاده از سیستم انتقال اموزشی ایالت متحده) به دانش آموزان گزینه های ماندن در دانشگاه میزبان و کامل کردن تحصیلاتشان ،انتقال به دانشگاه های همکار، و یا گزینه انتقال به دانشگاه مورد علاقه ی شان را همراه با کمک و پشتیبانی و هدایت در طول مسیر در اختیارشان قرار میدهد.

برخی از دانشگاه ها و کالج ها شامل چندین رتبه در میان 50دانشگاه ملی ایالت متحده هستند مانند دانشگاه نورث استرن ، دانشگاه نیویورک، و دانشگاه روچستر.

مکان های بهتر برای دانشجویان سال اول و دوم

ین کالج ها در حال حاضر در سه مکان محبوب وجود دارند.

کالج بوستون (در کالج پاین مانور) 

کالج کالیفورنیا(دانشگاه مری مونت کالیفرنیا)

کالج نیویورک(در کالج کنکوردیا)

کالج نیویورک استیت ( در کانیسیس)

با ما در تماس باشید.

با ما در تماس باشید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید با نماینده های مورد اطمینان ما در ارتباط باشید.

Share