Show/hide-menu

Ucz się angielskiego
w Kings

Kings Education stał się jedną z wiodących międzynarodowych grup szkół w UK i USA. Pomagamy dziesiątkom tysięcy uczniów w zrealizowaniu ich ambicji i oferujemy im niezapomniane doświadczenia.

ZADAJ PYTANIE

Hide content

Program szkoły średniej

Studentom chcącym studiować na wyższych uczelniach w Wielkiej Brytanii lub USA oferujemy kilka opcji.

W Wielkiej Brytanii dla studentów z zagranicy w naszych placówkach w Oksfordzie, Londynie, Bournemouth i Brighton oferujemy naukę w angielskim systemie edukacyjnym A-level, który jest odpowiednikiem polskiego liceum z maturą. Oferta Kings to małe grupy klasowe (8-12 uczniów), dla każdego studenta bezstronne wsparcie w nauce, doradztwo przy wyborze uniwersytetu oraz pomoc przy pisaniu podań.

Więcej informacji znajdziesz na naszej angielskiej stronie internetowej.

Studentom pragnącym studiować tradycyjnym, brytyjskim systemem w szkołach z internatem, oferujemy przyjęcie do współpracującej z nami Downside School w Somerset lub do International Study Center (list dla studentów mających problem z językiem angielskim/ wsparcie umiejętności uczenia się).

Dowiedz się więcej

Studentom chcącym uzupełnić wyższe wykształcenie w amerykańskim systemie w USA, współpracujący z nami Rutgers Prep School w Somerset, New Jersey oferuje dwie opcje. Kings International Study Centre program przeznaczony jest dla studentów potrzebujących wsparcia językowego i pomocy w procesie uczenia się, natomiast program American College Bridge jest dla studentów, którzy ukończyli gimnazjum z dobrą znajomością angielskiego. Program ten obejmuje warunkowe przyjęcie na studia w Rutgers University oraz informacje o warunkach rekrutacji do stu innych, najlepszych amerykańskich uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

 

 

Hide content

Mieszkanie

Wiemy, że kiedy uczysz się za granicą, miejsce, w którym mieszkasz, jest tak samo ważne, jak to, w którym się uczysz. Musisz czuć się komfortowo, bezpiecznie i być zadowolonym ze swojego tymczasowego domu. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na mieszk, dopilnujemy, abyś czuł się jak w domu.

Mieszkanie u rodziny to wspaniała możliwość poznania prawdziwej kultury Anglii w bezpiecznym otoczeniu jak również oferta warta swej ceny. Każdy Kings College posiada solidne i długotrwałe relacje z wieloma osobami oferującymi miejsce do zamieszkania; są to m.in. pracujące rodziny, pary, single i emeryci. Istnieje mozliwość wyboru pokoju jedno- lub dwuosobowego (w sezonie znajdziemy odpowiednią osobę, z którą będziesz dzielić pokój). Oferta obejmuje cotygodniowe pranie i dostęp do Internetu.

Dla bardziej niezależnych uczniów posiadamy doskonałej jakości miejsca do zakwaterowania. Minimalny wiek dla studentów zakwaterowanych w domach studenckich  podczas wakacji to: w Oksfordzie 14 lat; w Bournemouth 15 lat; w Brighton, Boston, Los Angeles, Norym Jorku 16 lat; w Londynie 18 lat.

 

Kings Oxford Crescent Hall Summer ResidenceKings Oxford 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Bournemouth Madeira Road Summer ResidenceKings Bournemouth 
Dowiedz się więcej 

 

London Kings ApartmentsKings London 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Brighton school residence cafeteriaKings Brighton 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Boston On-campus ResidenceKings Boston 
Dowiedz się więcej 

 

Kings New York ResidenceKings New York 
Dowiedz się więcej 

 

Kings Los Angeles On-campus Residence Kings Los Angeles 
Dowiedz się więcej

 

 

Hide content

Kursy języka angielskiego

Kurs intensywny (Intensive English)

Kurs ten przeznaczony jest dla Ciebie, jeżeli pragniesz poprawić swój poziom w biegłym władaniu językiem angielskim w krótkim czasie. Poza intensywnym programem obejmującym ogólne lekcje języka angielskiego będziesz mieć do wyboru szereg Kółek Zainteresowań.

Miejsca: Bournemouth, Brighton, Londyn, Oksford, Boston, Los Angeles, Nowy Jork
Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Lekcje: 28 lekcji tygodniowo (21 godzin)
Ceny: od 316 funtów/ 432 dolarów za tydzień
Minimalny wiek: 16 (przeciętna mediana wieku 18–30)
Maksymalna liczba osób w grupie: 14 osób (15 w USA)
Minimalny wymagany poziom znajomości języka: Początkujący*

*Kursy dla Początkujących są dostępne w Bournemouth, Brighton, Londynie, Oksfordzie, Bostonie i Los Angeles, począwszy od pierwszego poniedziałku każdego miesiąca.

Dowiedz się więcej

 

Krótki kurs z serii Compact (Compact English)

Kurs ten przeznaczony jest dla Ciebie, jeżeli zamierzasz poprawić swoje ogólne umiejętności językowe, a jednocześnie chcesz mieć dużo czasu wolnego na pracę lub zabawę.

Miejsca: Bournemouth, Brighton, Londyn, Oksford
Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Lekcje: 20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Ceny od: 272 funtów za tydzień
Minimalny wiek: 16 (przeciętna mediana wieku 18–30)
Maksymalna liczba osób w grupie: 14 osób
Minimalny wymagany poziom: Podstawowy

Dowiedz się więcej

 

Kursy Plus (English Plus Courses)

Oferujemy szereg kursów, które rozwijają biegłą znajomość języka, a ponadto atrakcyjne lekcje pokazowe, kładąc nacisk na przedmioty specjalistyczne, w tym angielski biznesowy, angielski prawniczy, filmoznawstwo i sztukę.

Wszystkie kursy obejmują 20 lekcji (15 godzin) języka angielskiego tygodniowo plus 8 lekcji, które koncentrują się na tematach specjalistycznych. Ważnym elementem kursu są również prace domowe i pozalekcyjne zajęcia w formie warsztatów przy wsparciu ze strony nauczyciela.

English Plus Biznes & Finanse

Kurs ten jest idealny dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje umięjętności językowe, wykorzystywane w różnorodnych sytuacjach biznesowych i tych związanych ze światem finansów. Tematy poruszane podczas specjalistycznych lekcji dotyczą głównie biznesu i finansów. Istnieje możliwość przygotowania się do egzaminów Cambridge ICFE i BEC. W ofercie regularne wizyty w firmach i instytucjach finansowych w Londynie.

Miejsca: Londyn i Bournemouth

English Plus Prawo

Kurs ten jest idealny dla uczniów, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe, wykorzystywane w różnych aspektach z dziedziny prawa. Podczas kursu omawiane są specjalistyczne tematy z zakresu prawa; istnieje opcja przygotowania się do egzaminu ILEC. W ofercie regularne wizyty w instytucjach prawnych w Londynie. Opcja ta jest dostępna jedynie w Kings London.

Miejsca: tylko w Londyn

Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Lekcje: 28 lekcji tygodniowo (21 godzin)
Ceny od: 355 funtów za tydzień
Minimalny wiek: 16 (przeciętna mediana wieku 18–30)
Maksymalna liczba osób w grupie: 14 osób
Minimalny wymagany poziom znajomości języka: Średniozaawansowany niższy

Dowiedz się więcej

 

Kurs wakacyjny (Vacation Course)

Ten kurs wakacyjny przeznaczony jest dla Ciebie, jeżeli szukasz wartościowego kursu letniego obejmującego lekcje języka angielskiego połączone z różnorodnymi zajęciami sportowymi i innymi zajęciami.

Miejsca: Boston, Los Angeles, Nowy Jork
Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Lekcje: 20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Ceny od: 344 dolarów za tydzień
Minimalny wiek: 16 (przeciętna mediana wieku 16–20)
Maksymalna liczba osób w grupie: 15 osób
Minimalny wymagany poziom: Początkujący

Dowiedz się więcej

 

Kurs wakacyjny Extra (Vacation Extra)

Kurs wakacyjny Extra organizowany przez nasze miejskie ośrodki letnie przeznaczony jest dla starszych nastolatków i zakłada większą swobodę, aczkolwiek w bezpiecznym otoczeniu. Lekcje odbywają się na terenie ośrodka, natomiast zajęcia pozalekcyjne zarówno na miejscu jak i poza terenem ośrodka. Studenci zakwaterowani są poza ośrodkiem i mieszkają u rodzin lub w domach studenckich. Transfery z lotniska dla uczniów poniżej 16-go roku życia należy zarezerwować w Kings.

Miejsca: Bournemouth, Brighton, Londyn, Oksford
Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia 2017: 11, 18, 25 czerwca; 2, 9, 16, 23, 30 lipca; 6, 13 sierpnia (w zależnosci od miejsca kursu)
Lekcje: 20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Ceny od: 380 funtów za tydzień
Minimalny wiek: 14 (13 w Bournemouth). Przeciętna mediana wieku 14–17.
Maksymalna liczba osób w grupie: 15 osób
Minimalny wymagany poziom: Początkujący (Podstawowy w Londynie i Oksfordzie)
Plan posiłków: pełne wyżywienie (śniadanie, lunch i kolacja)
Zajęcia sportowe i inne zajęcia: program zajęć sportowych i innych zajęć od poniedziałku do piątku, zajęcia dzienne i wieczorne
Wycieczki: jedna wycieczka całodniowa i jedna na pół dnia tygodniowo
Opieka: przynajmniej jeden opiekun na 15 uczniów, w pełni przeszkolony personel w trakcie lekcji, zajęć i wycieczek (czas wolny po szkole i w niedziele)

Dowiedz się więcej

 

Kurs letni (Summer Course)

Jest to kurs 'all-inclusive' przeznaczony w szczególności dla młodszych dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Poprawi on znajomość języka angielskiego Twojego dziecka, a jednocześnie zapewni szeroką gamę zajęć sportowych, aktywności i wycieczek, podczas których Twoje dziecko spędzi przyjemnie czas z uczniami z całego świata w bezpiecznym kampusie. Transfery z lotniska musi być zarezerwować w Kings dla studentów poniżej 16 roku życia.

Kurs jest dostępny na wszystkich Obozach Letnich w UK i US.

Co zawiera oferta?

Program nauczania
20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Test wstępny i testy oceniające postęp

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na terenie obozu. Pokoje jednoosobowe, z dwoma łóżkami i sale sypialne dla 6 – 8 osób (w zależności od lokalizacji). Wspólne łazienki i odrębne zakwaterowanie dla chłopców i dziewcząt.

Plan posiłków
Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (śniadanie, ciepły lunch i kolacja) na terenie obozu (lunch pakowany w dni, w które wypada wycieczka)

Opieka
Personel: 1 osoba na 10 uczniów
24-godzinna opieka sprawowana przez w pełni przeszkoloną kadrę

Miejsca: Malibu, Nowy Jork, Bath, Cheltenham, Londyn (Farringtons), Centrum Londynu
Czas trwania kursu: minimum 2 tygodnie
Daty rozpoczęcia 2017:

Lekcje: 20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Ceny od: 815 funtów/ 1330 funtów za tydzień
Minimalny wiek:
8 w Bath; 10 w Malibu i Londyn (Farringtons); 12 w Nowym Jorku i Cheltenham; 14 w centrum Londynu
Maksymalna liczba osób w grupie: 15 osób
Minimalny wymagany poziom: Początkujący

Dowiedz się więcej

 

 

Hide content

Ucz się angielskiego w Kings

Kings Education, założony w 1957 roku, stał się jedną z wiodących międzynarodowych grup szkół w UK i USA. Pomagamy dziesiątkom tysięcy uczniów w zrealizowaniu ich ambicji i oferujemy im niezapomniane doświadczenia.

Nasza oferta obejmująca różnego rodzaju kursy w miastach i na wsi skierowana jest dla uczniów w wieku od 3 do 70 lat.

Nasze szkoły pracujące przez cały rok znajdują się w Londynie, Brighton, Oksfordzie i Bournemouth w UK, oraz w Los Angeles i Bostonie w USA. Dla młodszych uczniów mamy ośrodki letnie w Londynie, Brighton, Oksfordzie, Bournemouth i kilka na wsi, a w US w Nowym Jorku i Malibu.

Nasze ośrodki w UK dla dorosłych i juniorów posiadają akredytację British Council.

Kliknij na linki aby dowiedzieć się więcej na temat naszych najbardziej popularnych kursów lub kliknij 'Dowiedz się więcej' w celu przesłania zapytania lub zarezerwowania kursu.

Czekamy na wiadomość od Ciebie.

 

 

Zadaj pytanie!

Zadaj pytanie

  • Odwiedź stronę Kings Education na Facebooku
  • Kings Summer Twitter
  • Kings Education YouTube

Jeżeli jesteś gotów na dokonanie rezerwacji, należy pobrać i wypełnić stosowny arkusz rezerwacji, a następnie odesłać go mailem na adres kursy@kingseducation.com:

Formularz rezerwacji dla dorosłych

Formularz rezerwacji dla juniorów

Share