Show/hide-menu

برترین کالج بین المللی
در انگلستان و ایالات متحده آمریکا

ما در کینگز دوره های پیش دانشگاهی و آموزش زبان انگلیسی را به دانش آموزان از سراسر دنیا ارائه می دهیم

رویکرد دانشجو- محور ما ترکیبی از کلاسهای کوچک، محیط های دوستانه و پشتیبانی اختصاصی می باشد.

با ما در تماس باشید.
Hide content

مکان های برتر مطالعه

 کالج های ما در بهترین و شناخته شده ترین مکان ها درانگلیس و آمریکا و با حداکثر امکانات  برای دانشجویان بین المللی واقع شده است.  همه ی کالج های ما شامل فضاهای بزرگ و کافی و امکانات و تجهیزات عالی هستند و در مجاورت با امکانات رفاهی و جاذبه های محلی واقع شده اند.

کالج کینگز در لندن

این کالج در مکان مرفه ، امن و زیبای حومه ی بکنهام واقع شده است و با مترو 20دقیقه از مرکز لندن فاصله دارد.

کالج کینگز در بورنمورث

در دو ساختمان مجاور و خوب و در منطقه مرفه مسکونی نزدیک به مرکز شهر و ساحل واقع شده است.

کالج کینگز در آکسفورد

دانشجویان میتوانند ازامکانات دو دانشگاه ، یکی در مرکز شهر و دیگری در منطقه ی مخصوص دانشجویان در کوولی واقع شده است .

کالج کینگز در بوستون

واقع شده در کالج زیبای مینور، در منطقه منحصر به فرد از بروکلین واقع شده است.

کالج کینگز در لس انجلس

این کالج در مرکز هالی وود قرار دارند که توسط برترین جاذبه های نمادین در جهان احاطه شده است.

Hide content

دوره های آمادگی و پیش دانشگاهی

در کینگز ما تخصص کافی  برای کمک به دانشجویان در  دستیابی به موفقیت مورد نظرشان را  داریم.

ما فقط یک رویکرد را  برای همه ارائه نمیکنیم. دوره های ما برای طیف وسیعی از نیازها و آرزوها طراحی شده است و میتواند ترکیبی از روش های  انعطاف پذیر و  طراحی شده برای شخص باشد. 

برای ایجاد یک طرح مطالعه ی کارآمد برای نیازهای فردی شما ما با شما در ارتباط  نزدیک هستیم که این پشتیبانی ها  شامل بالاترین و تخصصی ترین سطح راهنمایی ها در سطوح آکادمیک میباشد.

هدف ما فقط کمک به شما در راستای دستیابی به اهدافتان نیست بلکه پیشروی به  فراسوی آن است.

در انگلستان

برنامه های آکادمیک ما دانشجویان را کاملا برای ورود به دانشگاه آماده میکند.هر سه کالج انگلیسی ما به عنوان مدارس مستقل و بر پایه ی وزارت آموزش و پرورش دولت بریتانیا،ثبت شده و مورد بررسی افستد قرار گرفته است.

دانشجویان ما به نتایجی در سطح پیش دانشگاهی دست پیدا میکنند که به طور مداوم بالاتر از میانگین قرار دارد و آن ها را برای ورود به بهترین دانشگاه های جهان آماده میکند

دانشجویان ما موفق به ورود به تمامی 30دانشگاه برتر انگلستان از جمله دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه کمبریج و دانشکده اقتصاد لندن و علوم سیاسی شده اند.

این دوره ها عبارتند از استاندارد آموزش و پرورش انگلستان مثل جی سی اس ای ، و دوره های پیشرفته فاندیشن که توسط ای دی اکس ال و برترین دانشگاه های انگلستان به رسمیت شناخته شده اند. برنامه های تخصصی موجود در انگلیس شامل فاندیشن (پیش دانشگاهی) هنر، تجارت بین المللی و گردشگری میباشد.

در آمریکا

کالج های کینگز در ایالات متحده آمریکا، روش سریع،تضمینی و منعطفی را برای دانشجویان که قصد ورود به دانشگاه های پیشرو را دارند ارائه میکنند .

با این برنامه ها که به دقت طراحی شده اند ، دانش آموزان ما در طول سال اول دانشجویی به زندگی و تحصیل با دانشجویان آمریکایی می پردازند و از کمک و حمایت ویژه ی کارکنان کالج بهره مند میشوند. به این ترتیب، آنها بهتر می توانند خود را به دانشگاه های آمریکایی وفق دهند،به نتایج بهتری دست یابند و از کلاس های پیش نیازتقویتی قبل از شروع ترم اجتناب کنند

برنامه هایی که در کالج برگزار می شوند (با استفاده از سیستم انتقال اموزشی ایالت متحده) به دانش آموزان گزینه های ماندن در دانشگاه میزبان و کامل کردن تحصیلاتشان ،انتقال به دانشگاه های همکار، و یا گزینه انتقال به دانشگاه مورد علاقه ی شان را همراه با کمک و پشتیبانی و هدایت در طول مسیر در اختیارشان قرار میدهد.

برخی از دانشگاه ها و کالج ها شامل چندین رتبه در میان 50دانشگاه ملی ایالت متحده هستند مانند دانشگاه نورث استرن ، دانشگاه نیویورک، و دانشگاه روچستر.

مکان های بهتر برای دانشجویان سال اول و دوم

ین کالج ها در حال حاضر در سه مکان محبوب وجود دارند.

کالج بوستون (در کالج پاین مانور) 

کالج کالیفورنیا(دانشگاه مری مونت کالیفرنیا)

کالج نیویورک(در کالج کنکوردیا)

کالج نیویورک استیت ( در کانیسیس)

Hide content

دوره های زبان انگلیسی

دانشجویان کالج ما به دلایل مختلفی زبان انگلیسی را یاد میگیرند ، وما با توجه به این موضوع ، تلاش به ارائه انواع دوره با حداکثر انعطاف پذیری میکنیم .

دانشجویان کالج کینگز، نه تنها از روش های یادگیری مطلوب ، بلکه از اساتید توانا و متخصص ، منابع جامع و آشنایی با ملیت های مختلف بهره مند میشوند. علاوه بر این، دسترسی به گزینه های مختلف از میان برترین خوابگاه های موجود ، برترین موقعیت مکانی برای تحصیل و طیف عظیمی از فعالیت ها و تفریحات از جمله امکاناتی است که دانشجویان به آن دسترسی پیدا می کنند.

انگلیسی عمومی

اگر قصد دارید که زبان انگلیسی خود را در مهارت هایی مثل شنیدن ، صحبت کردن، خواندن و نوشتن ،تقویت کنید ، صرف نظر از سطح زبانتان ، ما طیف وسیعی از دوره های عمومی زبان را که متشکل از حداقل 8 هفته و 15ساعت درهر هفته است. این بدان معنی است که اگر شما تمایل دارید چند ماه را به تکمیل زبان انگلیسی اختصاص بدهید ، میتوانید دوره های ترمیک و یا فشرده ی زبان را بگذرانید و مدرک آن را دریافت کنید. دوره دیپلما که 24 تا 34هفته طول می کشد بیشتر برای کسانی ارزشمند است که میخواهند به تسلط کافی در زبان انگلیسی دست یابند.

با این حال، اگر شما تنها در روز 3ساعت زمان برای یادگیری زبان دارید ، می توانید در دوره های فشرده ما که صبح ها برگزار میشود شرکت کنید و زمان کافی برای گشت و گذار در شهر را بدست خواهید آورد

اطلاعات بیش تر برای یادگیری زبان

دوره های خاص زبان

ما متوجه هستیم که بسیاری از مردم ، یادگیری زبان انگلیسی را یک راه مناسب برای بدست آوردن یک شغل یا تفریح خاص میدانند.

وجود اساتید متخصص در کالج های ما به شماامکان گذراندن دوره های خاص زبان انگلیسی که شامل فیلم ، هنر و طراحی ( آکسفورد و لندن ) ، تجارت و امور مالی ( لندن و بورنموث ) ، گردشگری و هتلداری ( بورنموث ) و حقوق را در لندن میدهد .

اطلاعات بیش تر برای دوره های خاص زبان

آزمون های انگلیسی

ما دوره هایی را ارائه میدهیم که دانشجویان را برای دوره های تافل که در آمریکا قابل قبول میباشد،آیلتس، اس ای تی، جی آر ای ، جی مت آماده میکند. دانشجویان با شرکت در امتحانات دوره ای که شامل تست های تعین سطح از هفته اول و هم چنین امتحانات میان ترم و شبیه سازی آزمون نهایی است ، نتایج خوبی را در امتحان اصلی بدست می آورند.

اطلاعات بیشتر درباره ی دوره های آزمون انگلیسی

انگلیسی برای ورود به دانشگاه

ما طیف وسیعی از دوره های تخصصی را طراحی کرده ایم که شامل دوره های مهارتی و علمی برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های بریتانیا و ایالت متحده ی آمریکا می باشد.

آماده سازی لیسانس که در انگلستان ارائه میشود ،دانشجویان پذیرش مشروط به یکی از 12دانشگاه های مهم از جمله دانشگاه دورهام و دانشگاه یورک – که هر دو به طور مداوم جزو 10 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارند را بدست می آورند.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه

دوره های انگلیسی تابستان

از طریق دوره های کوتاه مدت تابستانی ما،طیف وسیعی از برنا مه های زبان انگلیسی را برای دانشجویان خردسال ارائه میکنیم.این برنامه ها شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی همراه با فعالیت و گشت و گذار ،که همه در محیط دانشگاه ها و کالج های معتبرارائه میشود . ما هم چنین دوره هایی مبتنی بر سیستم آموزشی بریتانیا را طراحی کرده ایم که استقلال بیشتری را برای زبان آموزان نوجوان ارائه میکند

دوره تعطیلات تابستان برای زبان آموزان بزرگسال نیز موجود در مراکز سالیانه ما موجود هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تابستانی ما

با ما در تماس باشید.

با ما در تماس باشید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید با نماینده های مورد اطمینان ما در ارتباط باشید.

به اشتراک گذاشتن